facebook
O nas

 

Symbolem marki Soha Brands jest dąb.

 

Dąb to symbol tradycji i  szlachetności

 Ubrania Soha Brands powstały z myślą o rodzicach i dzieciach, którzy poszukują prostoty, umiaru i dobrego smaku. W miejsce szybko zmieniającej się mody i jednosezonowych trendów proponujemy poszukiwanie stylu. Dlatego nasze produkty cechuje klasyka i ponadczasowość. Wierzymy, że przyzwoity i elegancki styl ubierania się pomaga uporządkować wnętrze człowieka.

 

Dąb to symbol siły

 Chcemy pomóc rodzicom kształtować u dzieci silny charakter i zdolność dokonywania wyborów na poziomie etycznym i estetycznym – również w sferze ubioru. Uważamy, że warto pomóc dzieciom rozumieć, że nie potrzebują tego wszystkiego, co mają inni, a ich szczęście nie zależy od posiadania tego, co oferują reklamy.

 

Dąb to symbol trwałości

Pragniemy, by nasze ubrania przetrwały więcej niż jeden sezon. Chcemy promować kulturę umiaru zamiast wszechobecnego konsumpcjonizmu, również ze względów ekologicznych. Dlatego ubrania Soha Brands są produkowane z najwyższej jakości, starannie wyselekcjonowanych, naturalnych tkanin i dzianin sprowadzanych z renomowanych fabryk we Francji, Włoszech, Hiszpanii, Portuagalii, w Niemczech oraz w innych krajach. W naszych kolekcjach dominują bawełna, wiskoza, jedwab, wełna i ich mieszanki. 

Trwałość to także praktyczność: praktyczność w noszeniu - dzięki zapewnieniu dzieciom odpowiedniego komfortu i wygody tak, by ubrania nie ograniczały ich naturalności oraz praktyczność, czyli łatwość w utrzymaniu

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@sohabrands.com lub telefonicznie pod numerem 731 197 151.

 

Serdecznie zapraszamy!


Soha Brands

Dziękujemy Silent Meadows photography za wykonanie dla nas sesji fotograficznej.  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl